Informacje dla osób niepełnosprawnych

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością i poruszasz się o kulach, przy balkoniku lub na wózku inwalidzkim albo masz słaby wzrok, LEDHEAD ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie.

  • Szybkie i proste ukierunkowanie strumienia światła, oświetli przestrzeń, w której się znajdziesz, czyniąc ja dostępną i bezpieczną.
  • Powroty do domu po zmroku przestaną być źródłem stresu. LEDHEAD- ledowe oświetlenie, umieszczone w nakryciu głowy, zapewni Ci wolne ręce i swobodne przemieszczanie.
  • Dzięki LEDHEAD będziesz lepiej widoczny dla kierowców, co poprawi Twoje bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych i ścieżkach rowerowych.
  • Szybkie i proste ukierunkowanie strumienia światła LEDHEAD pozwoli Ci wykonywać czynności w słabo oświetlonych miejscach w domu lub na działce.
  • Korzystasz z niezależnego źródła światła- LEDHEAD posiada system ładowania pojemnych akumulatorów, ładowarką z portem micro USB.

Skontaktuj się z nami. LEDHEAD poprawi jakość Twojego funkcjonowania.

Istnieje możliwość dofinansowania zakupu LEDHEAD.

Link do SCON, gdzie można pobrać odpowiedni wniosek dofinansowania:
http://www.wcpr.pl/osoby-niepelnosprawne/dofinansowania-ze-srodkow-pfron/dofinansowanie-likwidacji-barier-w-komunikowaniu-sie-i-barier-technicznych/